Reklama

Proponujemy Państwu szeroki zakres usług z dziedziny reklamy.

Dzięki tak szerokiej ofercie dajemy możliwość wyboru.

  • Profesjonalne projekty graficzne z możliwością korekt
  • Fotografia w profesjonalnym studio
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Doświadczenie na rynku zachodnim
  • Korzystamy z profesjonalnego i legalnego oprogramowania firmy Adobe

Projekt logo i papeterii

Daj się zauważyć

Wizytówki- już od 100 sztuk

Każda firma powinna pomyśleć o solidnej wizualizacji firmy. Przecież pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Z doświadczenia wiadomo, że oszczędzanie na projektach logo nie przynoszą korzyści. W momencie zmiany loga ponosi się duże koszty związane z ponownym oklejaniem samochodów, zmianą wizytówek, gadżetów reklamowych, itd... Dlatego warto pomyśleć przed wyborem grafika i zainwestować w solidne logo trafiające do klienta. Logotyp to bardzo często pierwsza rzecz jaką klient zobaczy.

Proponujemy Państwu świetne projekty za przystępną cenę.

Ulotki i plakaty

Zareklamuj firmę na rynku i daj się zauważyć

Sprawdzone techniki reklamowe pomagają w promocji firmy. Obecnie jesteśmy bombardowani przez kampanie reklamowe, nie można sobie pozwolić na mało oryginalne projekty.

Animowane reklamy i banery

Pokaż się z dobrej strony w internecie

Proponujemy wykonanie animacji promującej firmy, usługi czy produkty. Statyczne reklamy w internecie już od dawna nie przyciągają oka potencjalnego klienta. Staliśmy się odporni na atakujące na zewsząd kolorowe obrazki rozkazujące nam kupić to i owo. Dlatego wychodzimy do Państwa z propozycją wykonania animacji wykonanej w technologii flash dla potrzeb reklamowych firmy.

Przy okazji chcielibyśmy zaproponować usługi firmy Ledlook, która wyświetla animowane reklamy na telebimie LED. Więcej szczegółów na stronie Ledlook- telebim Żnin

Szyldy i banery reklamowe

Reklama zewnętrzna to dobry sposób na promocję firmy

Baner zdjęcie

Szyldy i banery stają się podstawową częścią reklamy dla firm. Warto zwrócić uwagę na jakość tych produktów i skorzystać z naszej oferty. Ceny produktów są uzależnione od wielu czynników dlatego przed każdym projektem negocjujemy cenę tak, żeby oby dwie strony były zadowolone.