Fotografia i usługi

Nasza oferta- jak pracujemy?

Fotografia to kolejna dziedzina, w której się specjalizujemy. Posiadamy profesjonalny sprzęt począwszy od pełno klatkowej lustrzanki (22MP) z zapleczem obiektywów, a skończywszy na dobrze wyposażonym studiu z lampami o mocy 500W. Jesteśmy w stanie wykonać jak najbardziej profesjonalne fotografie dla potrzeb reklamowych zarówno w studiu jak i w plenerze. Dzięki przenośnemu systemowi oświetlenia istnieje możliwość dojazdu do klienta z oświetleniem i wykonaniem na miejscu fotografii np. wnętrz lub produktów.
Dzięki tak szerokiej ofercie dajemy możliwość wyboru.

  • Indywidualne podejście do klienta
  • Mobilne studio (możemy fotografować u klienta)
  • Duże wydruki w bardzo dobrej jakości

Fotografia portretowa w studio

Skuś się i poczuj się piękna

Spośród wielu zdjęć wybierz kilka, poddamy je szczegółowej obróbce i przygotujemy je do druku. Efekty takiej sesji na pewno spodobają się Tobie oraz Twoim przyjaciołom.

Fotografia produktów w studio

Fotografia działa na klienta jak czerwona płachta na byka :)

fotografia produktów- ziarna kawy

Kiedy potrzebne jest zdjęcie produktów najlepiej zrobić to w studio. Ponieważ mamy pełną kontrolę nad światłem twoje produkty będą wyglądały jak za milion dolarów. Ustawienie oświetlenia to ciężka praca wymagająca wiele doświadczenia, ale za to efekty widoczne są na pierwszy rzut oka.

Reportaże

Ciekawe spojrzenie na rzeczywistość

Jeśli potrzebujesz reportaże z ważnej imprezy warto poprosić o doświadczonego fotografa. Chętnie wykonam zdjęcia z koncertów, imprez okolicznościowych, festynów albo innych wydarzeń kulturalnych.
Darmowe usługi dla imprez charytatywnych Proszę pisać na adres email: kontakt@jakbaustudio.pl
lub
skorzystać z formularza na stronie kontaktowej Kontakt

Restaurowanie starych fotografii

Technika odświeży Twoje wspomnienia

Dzięki dzisiejszej technice jesteśmy w stanie zaoferować Państwu odświeżenie starych, zniszczonych i wyblakniętych fotografii.